Grupa Wsparcia dla rodzin

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
20 lutego 2019

Jeśli ktoś z Twoich bliskich ma problem z alkoholem, narkotykami, substancjami psychoaktywnymi i nie wiesz co zrobić? Szukasz wsparcia? Pomocy? Przyjdź na spotkanie Grupy Wsparcia dla Osób Współuzależnionych. Najbliższe grupowe spotkanie już w piątkowe popołudnie 1 marca.

Spotkania dla osób współuzależnionych z psychologiem, psychoterapeutą Lidią Krajewską – Muszyńską.

Poszukaj bezpłatnej pomocy na Grupie Wsparcia dla Osób Współuzależnionych. Grupowa terapia i konsultacje dla osób współuzależnionych (osoby bliskie, rodzina).

Gdzie: Urząd Gminy Poraj, ul. Jasna 21, pok.218

Kiedy: W każdy pierwszy piątek miesiąca w godz. 16.00 – 20.00

Bez zapisów na spotkania. Po prostu przyjdź!

PRZYJDŹ, POROZMAWIAJ, POMÓŻ SOBIE LUB INNYM!

ZAPEWNIAMY DYSKRECJĘ!


Celem funkcjonowania naszej grupy wsparcia jest udzielanie pomocy przede wszystkim osobom, które mają w rodzinie kogoś, kto nadużywa alkoholu. Spotkania w grupie mają uświadomić istnienie problemu współuzależnienia, zmienić aktywność życiową współuzależnionych, skupioną na sposobie picia partnera i jego zachowaniu, na aktywność służącą zaspokajaniu własnych potrzeb życiowych i potrzeb dzieci. Osoby te otrzymują wsparcie i nabywają umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach życiowych.

Grupa funkcjonuje w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Poraj.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie