APEL O POMOC!!!

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
8 października 2018

Zbiórka darów dla poszkodowanych w pożarze przy ul. Kolejowej W nocy z niedzieli na poniedziałek, w wyniku pożaru ucierpiała rodzina z ul. Kolejowej w Poraju. Urząd Gminy organizuje zbiórkę darów dla poszkodowanych w pożarze. Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc rzeczową. Rodzinie potrzebne są przede wszystkim: - ubrania dla chłopców w rozmiarze 110 i 128 - buty w rozmiarze 29 i 30 oraz pościel. Prosimy o dostarczanie rzeczy, które będą przydatne poszkodowanej rodzinie. Zbiórka rzeczowa prowadzona jest w siedzibie Urzędu Gminy, u. Jasna 21.

Potrzebne artykuły: 2 koce 2 kołdry 3 duże poduszki 2 kurtki zimowe chłopięce - rozmiar 110 Buty chłopięce nr 29-30 Inna odzież w w/w rozmiarach Zastawa stołowa Patelnie Czajnik Wieszak teleskopowy Szafka na buty Odzież dla dorosłych nie jest oczekiwana. Są to najpotrzebniejsze na chwilę obecną rzeczy. Dalsze potrzeby będą na bieżąco ustalane z poszkodowaną rodziną. Urząd Gminy zaoferował poszkodowanym mieszkanie socjalne, jednak poszkodowani nie skorzystali z tej opcji, pozostając u rodziny. Potrzebne rzeczy, dostarczane przez darczyńców, gromadzone będą zatem w Urzędzie Gminy, i z uwagi na brak pomieszczenia, w którym poszkodowani mogliby je składować, sukcesywnie przekazywane będą rodzinie, zgodnie z zapotrzebowaniem.

Bardzo serdecznie dziękujemy za akcję zbiórki najpotrzebniejszych ubrań i rzeczy dla poszkodowanych w pożarze. To wielki dar serca z Państwa strony. Mieszkańcy Gminy Poraj i nie tylko, po raz kolejny udowadniają, że potrafią pomagać drugiemu człowiekowi w potrzebie. Na chwilę obecną jednak, prosimy o wstrzmanie się z pomocą. Wraz z poszkodowanymi, ustalana jest lista najpotrzebniejszych rzeczy. Zwrócimy się wkrótce do Państwa z apelem o zbiórkę konkretnych, potrzebnych rzeczy. O tym, co jest najbardziej potrzebne rodzienie, poinformujemy niebawem.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie