Sokół pokonany

• Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
10 października 2023

Przed tygodniem Warta Poraj poniosła pierwszą ligową porażkę, przegrywając z Piastem Przyrów 3:0. Piłkarze szybko zrekompensowali tę porażkę kibicom i w minioną sobotę podcięli skrzydła Sokołowi Olsztyn. Spotkanie przed własną publicznością zakończyło się wynikiem 2:1. Była to już ósma kolejka jesiennych rozgrywek A klasy.

Pomimo ciężkiego i wyrównanego początku spotkania, Warcie Poraj udało się wyjść na prowadzenie tuż przed przerwą. W drugiej połowie emocji było znacznie więcej. Szybko strzelona druga bramka dała naszym piłkarzom trochę luzu, co momentalnie wykorzystali zawodnicy przyjezdnych, strzelając bramkę kontaktową. Mimo kilku dobrych sytuacji obu drużyn w końcówce spotkania, bramek już nie zobaczyliśmy.

Warta Poraj - Sokół Olsztyn 2:1