Gramy, bo lubimy!

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
9 stycznia 2018

Pod takim hasłem odbywa się tegoroczny, już 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak zawsze Gmina Poraj przyłącza się do wspólnego grania. W tym roku zbieramy dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Będzie się działo!

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Poraju

Jurek Owsiak potwierdził, że tegoroczny Finał gra dla podstawowych oddziałów neonatologicznych

W niedzielę 14 stycznia odbędzie się kolejny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w sali widowiskowo-kinowej „Bajka”. Start o godz. 15.30. Porajski sztab już po raz 16. organizuje szereg ciekawych wydarzeń.

W programie występ zespołów: Nastolatki, The Galahads, Bo Janek Musiał, Plus Minus, Johny Mayer Songs, a także solistów ze Studia Piosenki Marleny Labocha. Gwiazdą wieczoru będzie występ myszkowskiego zespołu „Chłop Polski”. W trakcie koncertów o godz. 19.00 odbędzie się główna licytacja gadżetów WOŚP oraz ciekawych przedmiotów przekazanych specjalnie na aukcję. A o godz. 21.30 tradycyjnie odbędzie się Światełka do Nieba.

Poczas Finału w kinie „Bajka”, po raz pierwszy w historii porajskiego sztabu, będzie możliwość płatności kartą! Zatem nie trzeba mieć ze sobą gotówki - zarówno darowizny do puszek, jak i zapłaty za wylicytowane przedmioty będzie można uiścić elektronicznie za pomocą posiadanej karty. 

Przez cały dzień na terenie Gminy Poraj będą kwestowali wolontariusze WOŚP, którzy do późnych godzin będą zapełniali puszki datkami. Każdy grosz się liczy!

W zeszłym roku mieszkańcy naszej Gminy pokazali, że mają ogromne serca. Podczas 25. Finału zebrano 24.859,02 zł. Ten rok nie może być gorszy. Wspólnie pobijemy rekord. Pokażmy, że umiemy pomagać!

Szczegóły wydarzenia znajdują się tutaj

 

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Poraju 

 

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie